Best Friends Club

Best Friends Club

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Fórum » Képszerkesztés - fotó, rajz, grafika » Képszerkesztés - fotó, rajz, grafika » Paint.NET (Paint.Net)
Paint.NET
IstvánDátum: Kedd, 2011-08-09, 03:45:36 | Üzenet # 1
Rendszergazda
Csoport: Adminisztrátor
Üzenetek: 987
Helyzet: Offline
Paint.NET 3.5.8 (magyar) teljes verzió !

A Paint.NET olyan ingyenes képszerkesztő, amely a számtalan hagyományos rajzeszköz mellett több különleges rajzszerszámmal rendelkezik Ilyenek a varázspálca, az utómunkálatra használható átszínező ecset vagy a klónbélyeg. A beépített, látványos effektusai segítségével egyszerűvé válik a retusál, amiket tovább bővíthetünk, akárcsak a képformátumok kezelését. További érdekessége a rétegkezelés, a lapolvasók, a digitális fényképezőgépek és rajzpadok kezelése. A letöltendő csomag tartalmazza a szoftver, illetve annak magyarítását, amit a program könyvtárába kell bemásolnunk

Forrás: szoftverbazis.hu

kucikaDátum: Kedd, 2011-08-09, 17:11:15 | Üzenet # 2
Gold
Csoport: Barátok
Üzenetek: 572
Szia Kedves István! Letöltöttem a programot. Sikerült is a bluzomat kicserélni biggrin pirosra, biggrin , ennek a programnak nagyon örülök, mert egyszer már dolgoztam vele, azért tudom a színezést, de a baj az, hogy nem tudom a képet elmenteni, csak az egész oldal lett mentve. Majd kipróbálom a többit is, van olyan amit feltettél ami nekem is meg van. Kérlek szépen írd meg hogyan mentsem el a képet, hátha sikerül biggrin :D biggrin
Ide akartam tenni Neked, hogy nézd meg milyen ügyi vagyok biggrin :D biggrin
Üdv.Julika

kucikaDátum: Kedd, 2011-08-09, 21:19:38 | Üzenet # 3
Gold
Szia István!
Sikerült!!!
A szomszédsrác segített át kellet alakítani JPG-re a képet és úgy elmentette. Ő sem ismerte ezt a programot, de sikerült!
Mostmár remélem fogom tudni. Üdv.Julika

Naaaa, kivettem innen a csodaművemet... biggrin

Az üzenetet módosította kucika - Szerda, 2011-08-10, 22:34:05

IstvánDátum: Szerda, 2011-08-10, 08:17:10 | Üzenet # 4
Rendszergazda
Szia Julika !

Hát ez valahogy nagyon nem jól sikerült, szerintem biggrin
Ennél a képnél csak a lementést próbáltad ? Hogy, hogy lehat gépre menteni
és fel tudod e tenni ? Én sajnos nem tudom ezt a szerkesztő progit kipróbálni, nekem valami van a gépemmel,
mert szervizcsomag telepítését kéri, előbb azt kell majd leszednem, telepítenem.
Maga a kép átalakítása az tuti így nem jó.
artist

kucikaDátum: Szerda, 2011-08-10, 10:19:41 | Üzenet # 5
Gold
Szia István!

Akkor ez nem is én vagyok? biggrin Majd szerkesztek egy másikat, most látom,hogy a fejem nincs a helyén... biggrin

Mindenesetre örülök,ennek a proginak, már arra is rájöttem,hogy lehet másik képet rátenni a képre. Most elszórakozom vele.
Elküldöm az eredményt, hogy zsürizzed biggrin

A lényeg,hogy el tudom menteni.
Megnézem a többi progit.

Köszi a véleményed biggrin

Julik
a

IstvánDátum: Szerda, 2011-08-10, 17:59:19 | Üzenet # 6
Rendszergazda
Szia ! A kép a képre, ha nem mozgó képekről van szó, szerintem a legjobb a PhotoSpace.
Én majdnem az összes képet ami az oldalon van azzal csináltam. Ami a főoldalon van, tulajdonképpen
mind, beleértve a továbbléptető képeket, gombokat, és a saját lapok oldalán lévő bemutatkozó részt is.
A tiéd is azzal készült amit kértél. Érdemes abba a progiba kicsit jobban belemélyedni. Tényleg sokat tud.

István
artist

kucikaDátum: Szerda, 2011-08-10, 22:29:57 | Üzenet # 7
Gold
Szia Kedves István!
Most rájöttem,hogy semmit nem tudok. Ma egy kicsit bele is fáradtam... Nehéz az a szerkesztés.... Azzal a rétegezéssel meg egyáltalán nem boldogulok. Arra is rájöttem,hogy nem mindig van fantáziám, hogy hogyan is csináljam meg a képet. Ezért csodálkozom, hogy Te hogy írhatsz olyat,hogy most kezded tanulgatni, mikor olyan csodás dolgokat csinálsz... Akkor én hány év mulva mondhatom azt, hogy kezdem tanulgatni... biggrin
most egyelőre megelégszem azzal, hogy MagicPhotóval szórakozom. Az a program is csak az alapot engedi még egyelőre.... Mire belejönnék, mindent elvesznek sad A MagicPhotónak nagyon szép programjai vannak, de fizetős, csak 30 napig engedte a próbaprogramot. Azokkal könnyü volt képezni.
A szerkesztést úgy látom nem nekem találták ki. biggrin Na, nem panaszkodom tovább, majd lesz valahogy... smile
Hogy visszatérjek a PhotoSpacer, azt sem értettem, hogy tudsz olyan sok mindent feltenni egy oldalra, hogyan méretezel? Nekem nem fér rá csak esetleg egy kép meg valami kis írás... sad Ezt sem tudom....

Mostmár tényleg abbahagyom a siránkozást.
Szép estét, jó éjszakát kívánok Kedves István!

Julika

Fórum » Képszerkesztés - fotó, rajz, grafika » Képszerkesztés - fotó, rajz, grafika » Paint.NET (Paint.Net)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Copyright - Best Friends Club © by István 2010 - 2017